• Detail firmy

3 Weld, s.r.o.

Základní popis

Prodej svářecí techniky, upínací systém Demmeler a příslušenství. Pevnostní svařování litiny, ocelolitiny, hliníku a slitin. Opravy a výroba strojních součástí: lisy, buchary, rámy, lopaty, hřídele, šneky, ozubení, držáky, míchačky, drtiče a uložení.

Adresa

Brněnská 3540
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28302079

Výrobky, činnosti

svářecí techniky, upínací systém

Kontaktní údaje

E-mail: info@3-weld.cz
WWW: www.3-weld.cz

Kontaktní osoba

Libor Strýček - Jednatel

Mobil: 777 881 884

Vladimír Rigáň - Jednatel

Mobil: 777 881 883
Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.