• Detail firmy

3 TTT s.r.o.

Základní popis

Jsme soukromá školička 3 tetičky na Praze 4 a Praze 12. Jsme malá sportovní školka s individuálním přístupem, malým počtem dětí na jednoho pedagoga, mateřská školka je zaměřená na všestrannou pohybovou výchovu, logopedii a zdravé hraní.

Adresa

Jahodová 1350/97
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24278521
DIČ:  CZ24278521
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školička pro děti.

Kontaktní údaje

E-mail: mhofmanova@iol.cz
WWW: www.3teticky.com

Kontaktní osoba

Martina Hofmanová - Jednatel

Mobil: +420 777 556 533
E-mail: mhofmanova@iol.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.