• Detail firmy

3 Tooling s.r.o.

Základní popis

Plastové díly v kusové a malé sérii, RIM - nízkotlaké vstřikování plastů. Výroba forem na betonové tvarovky. Dodavatel speciálních odlitků, forem a finálních výrobků, v kusové a malosériové výrobě.

Adresa

Vintrovna 1
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25586602
DIČ:  CZ25586602
Rok založení:  1999
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastové výrobky

- Slévárenské modely - Tiskařské komponenty (tampóny obecně - vysoce jakostní tiskařské nástroje vyráběné ze speciálních silikonokaučukových hmot).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 321 258
Telefon: +420 545 211 239
Telefon: +420 545 210 419
WWW: www.3tooling.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Hlavinka - Jednatel

Ing. ALEXANDRA HLAVINKOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.