• Detail firmy

2xSERVIS, s.r.o.

Základní popis

Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu pomocí technologie Wi-fi.

Adresa

Slavošovice 45
339 01 Bolešiny

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03262286
DIČ:  CZ03262286

Výrobky, činnosti

Bezdrátové připojení k internetu

Kontaktní údaje

E-mail: plzen@inethome.cz

Kontaktní osoba

Roman Štumpf - Jednatel

Mobil: +420 602 746 425

Andrea Štumpfová - Jednatel

Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SATEC Ciesielski, Golan Spółka Jawna

Naše společnost nabízí kabelů a vodičů pro satelitu, kabelu, tradiční a průmyslové, rádiové komunikace, počítačové sítě, průmyslové, obrany, a telekomunikací a elektřiny (CATV, SMATV, HFC, satelitní TV, CCTV, zabezpečení a monitoring, rádiového spojení, WLAN, CB, GSM, počítačových sítí, datové komunikace, elektronika, audio / video, moderní stavební pomůcky, atd.)