• Detail firmy

2R-S s.r.o.

Základní popis

Pronájem vlastních nemovitostí. Zabýváme se prodejem detektoru kovu značky Rangers security detectors.

Adresa

Radlická 28
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25795155

Výrobky, činnosti

Detektory

Průchozí detektory, detektory tělních dutin, ruční detektory, nemocniční detektory

Kontaktní údaje

Telefon: 221 890 878
Mobil: 602 368 181
WWW: www.detectors.cz

Kontaktní osoba

Lenka Vejvalková - Jednatel

Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.