• Detail firmy

2MaNet s.r.o.

Základní popis

2MaNet, divize ložiska, je velkoobchodní firma zabývající se prodejem ložisek a příslušenství všech druhů a značek. Jsme výhradním dovozcem ložisek LDK. Máme zastoupení pro Českou republiku, Maďarsko, Rakousko. Používáme systém EBM a E-ložiska

Adresa

Leopolda Kříže 495/3
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26864339

Výrobky, činnosti

ložiska a příslušenství

Kontaktní údaje

E-mail: sykora@2manet.cz

Kontaktní osoba

Pavel Sýkora - Jednatel

Telefon: 558 444 077
Mobil: 603 487 004
E-mail: sykora@2manet.cz
WWW: www.2manet.cz/loziska/index.html

Sylva Sýkorová - Jednatel

ing. Miroslav Slivoník - Jednatel

Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

CZECH STORE - Banout Jakub

Specializujeme se na prodej nadnormativních zásob. Zajišťujeme výkup nadnormativních zásob strojírenského charakteru od nářadí až po ložiska.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.