• Detail firmy

Profinit, s.r.o.

Základní popis

Profinit budujeme jako stabilně rostoucí, prosperující firmu nadšených, vzdělaných a talentovaných lidí. Naším cílem je získat postavení dlouhodobě preferovaného dodavatele promyšlených softwarových systémů a IT služeb.

Adresa

Tychonova 2
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25650203
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Vývoj informačních systému a práce s daty.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 316 016
E-mail: marketing@profinit.eu
WWW: www.profinit.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Pavlík - Jednatel

Další firmy v oboru

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.