• Detail firmy

PBR KOMTECH, spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme elektronické EZS a EPS zabezpečení, CCTV kamery, telefonická koncová zařízení, strukturovanou kabeláž a komerční techniku.

Adresa

Fantova č. ev. 1782/32
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46349758
DIČ:  CZ46349758
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Datové rozvaděče

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 199 100
Fax: +420 220 199 109
E-mail: info@pbrkomtech.cz
WWW: www.pbrkomtech.cz

Kontaktní osoba

Martin Semrád - Jednatel

JUDr. Václav Paleček - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.