• Detail firmy

ARQUATI CZECH, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní řešení v oblasti stínicí techniky a okenních dekorací. Odborně poradíme a navrhneme vhodný způsob se zřetelí na funkci, užitnou a estetickou hodnotu s použitím materiálů vysoké kvality.

Adresa

M.Horákové 227
272 06 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61680435
DIČ:  CZ61680435
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  14

Výrobky, činnosti

Žaluzie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 662 353
Mobil: +420 602 253 342
Fax: +420 312 688 187
E-mail: arquati@regionet.cz
E-mail: arquati@arquati.cz
WWW: www.arquati.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Formánek - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!