• Detail firmy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Základní popis

Personální agentura zabývající se vyhledáváním pracovních míst pro studenty.

Adresa

Karlovo nám. 13/293
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25131419
DIČ:  CZ25131419

Výrobky, činnosti

Personální poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 357 571
Telefon: +420 224 357 672
Telefon: +420 222 233 117
E-mail: indexplus@indexplus.cz
WWW: indexplus.cz

Kontaktní osoba

ing. Štefan Kocsis - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.