• Detail firmy

EURODATA spol. s r. o.

Základní popis

prodej fontů, tvorba grafiky a webdesign, prodej a servis výpočetní techniky a realizace a optimalizace počítačových sítí.

Adresa

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00549959

Výrobky, činnosti

prodej fontů, tvorba grafiky a webdesign

prodej fontů, tvorba grafiky a webdesign, prodej a servis výpočetní techniky a realizace a optimalizace počítačových sítí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 746 074
Mobil: +420 602 230 625
E-mail: info@eurodata.cz
WWW: www.eurodata.cz

Kontaktní osoba

Michal Hrabec - Jednatel

Mobil: +420 602 230 625
E-mail: michal@eurodata.cz
Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.