• Detail firmy

GATRAK CZ a.s.

Adresa

Školní 202
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25507940
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  15
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Opravy a úpravy oděvů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 983 382
Mobil: +420 723 484 748
Fax: +420 577 981 398
E-mail: info@cistirnaodevu.cz
WWW: www.cistirnaodevu.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Garguláková - Předseda představenstva

Věra Garguláková - Jednatel

Další firmy v oboru

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.