• Detail firmy

M. C. TRITON spol. s r. o.

Základní popis

Nabídka služeb poradenské a vzdělávací firmy realizující manažerské vzdělávání, rozvoj firemní kultury, audity a restrukturalizace.

Adresa

Evropská 178
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49622005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Manažerské poradenství

Nabídka služeb poradenské a vzdělávací firmy realizující manažerské vzdělávání, rozvoj firemní kultury, audity a restrukturalizace.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 362 400
Fax: +420 220 513 400
E-mail: sekretariat@mc-triton.cz
WWW: www.mc-triton.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Pfeifer, CSc - Majitel

Jan Ing.Šícha - Ředitel

Ing. Pavel Vosoba - Jednatel

ing. Radoslav Tesař - Jednatel

Další firmy v oboru

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.