• Detail firmy

Krystal CZ s.r.o.

Základní popis

Silniční nákladní doprava,Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí,Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur...

Adresa

J. Martího 2/407
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25698702

Výrobky, činnosti

Reality

Silniční nákladní doprava,Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí,Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur...

Kontaktní údaje

Fax: +42 023 164 770

Kontaktní osoba

Jaroslav Martin - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.