• Detail firmy

DOM Plzeň spol. s r. o.

Základní popis

Zaměření činnosti provozovny : - pořez kulatiny na katru (trámy, latě, prkna apod.) - výroba typizovaných a jednorázových palet - zakázková truhlářská výroba

Adresa

Plzeňská 1
330 22 Zbůch

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46886222
DIČ:  CZ46886222
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  26000000

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 931 613
Fax: +420 377 931 269
E-mail: domplzen@volny.cz
WWW: domplzen.wz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Plaizler Jiří - Jednatel

Miroslav Špott - Jednatel

Mobil: 603 260 685
Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.