• Detail firmy

AURO spol. s r. o.

Základní popis

Prodej plastových potrubních systémů, polotovarů a armatur

Adresa

Technická 2/539
664 48 Moravany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18829601
DIČ:  CZ18829601

Výrobky, činnosti

produkty

Roury,ventilačnídrenážní roury,polotovary z plastu,Elektrotvarovky a tvarovky z PE100,Tvarovky,Armatury,Měřící a regulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 089 601
Telefon: +420 545 233 328
Telefon: +420 545 234 753
E-mail: auro@auro.cz
WWW: www.auro.cz

Kontaktní osoba

VĚRA SCHWARZOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 774 230 876

LENKA MACHALOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.