• Detail firmy

POLL, s.r.o.

Základní popis

Vývoj, konstrukce, výroba a dodávky elektronických zařízení pro řízení výkonových měničů, elektrických pohonů a dalších zařízení z oboru výkonové elektroniky.

Adresa

Křížová 3/3132
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62967754
DIČ:  CZ62967754
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  35
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Regulátory pro výkonové měniče trakčních pohonů

včetně aplikačně specifického software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 115 251
Fax: +420 251 115 255
E-mail: poll@poll.cz
WWW: www.poll.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Lizák - Jednatel

Bc. Petr Šunk - Jednatel

Ing. Milan Šrámek - Jednatel

Další firmy v oboru

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.