• Detail firmy

WÄRME spol. s .r o.

Základní popis

Voda, topení, plyn, kotle, radiátory, sanita - koupelny. Prodáváme kotle, ohřívače ARISTON, QUADRIGA, otopná tělesa STEALRAD, GRUNDFOS, WILO, ZILMET. Zajišťujeme zásilkovou službu do 32 hodin. Vše od tepla, vody, plynu - maloobchod, velkoobchod.

Adresa

Grmelova 747/1
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18826130
DIČ:  CZ18826130

Výrobky, činnosti

Plynové bojlery

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 223 001
Mobil: +420 777 714 206
Fax: +420 543 223 000
E-mail: info@warme.cz
E-mail: warme@brno.comp.cz
WWW: www.warme.cz

Kontaktní osoba

Tibor Grznár - Ředitel

Miroslav Metelák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.