• Detail firmy

SWELL spol. s r. o.

Základní popis

Design, konstrukce, výpočty, nástroje, prototypy, zkoušky. Dodáváme komplexní vývojové práce do automobilového průmyslu v ČR. Vyvíjíme díly a sestavy od designových návrhů až po přípravu částí vozu pro sériovou výrobu.

Adresa

nám. Jiřího z Poděbrad 236
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49810634
DIČ:  224-49810634
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Konstrukční kanceláře pro výrobu nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: 493 546 800
Telefon: +420 493 623 322
Fax: +420 493 620 505
E-mail: novotny@swell.cz
WWW: www.swell.cz

Kontaktní osoba

Adrian Pols - Marketingový ředitel

Lubomír Drašar - Majitel

ing. Pavel Krois - Majitel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.