• Detail firmy

AQUAL s.r.o.

Základní popis

Firma se od svého vzniku specializuje na výrobu přístrojů pro úpravu vody. Naše služby doposud využívají především zákazníci z řad lékáren a laboratoř

Adresa

Absolonova 4
624 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25538365
DIČ:  CZ25538365

Výrobky, činnosti

Pitný režim

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 222 317
Mobil: +420 603 156 216
Fax: +420 541 222 317
E-mail: info@aqual.cz
WWW: www.aqual.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šustr

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

IRMANN CS, spol. s. r. o.

Úprava a čištění vody, vzduchu, povrchu těles pomocí UV záření. Vyrábíme zařízení pro úpravu vody, UV lampy, UV reaktory Desuva. Dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, odpadní, demi(PW), teplé. UV desinfekce lahví (sklo i PET), uzávěrů a folií.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

WEVODA s.r.o.

Nabízíme TOP technologie pro úpravu vody od předních světových výrobců a značek. Nejnovější technologie ze zemí, kde se rodí trendy a standardy ve spolupráci s celosvětově působícími organizacemi. Produkty od výrobců, kteří budují značku na vývoji a inovacích. Naše výrobky a využité technologie jsou navrženy v harmonii s přírodou a se zdravím lidí.