• Detail firmy

SILICON GRAPHICS, s. r. o.

Základní popis

Poskytujeme vysoce výkonné(HPC) servery, datová úložiště, řešení pro cloud computing i datová centra včetně podpory a profesionálních služeb.

Adresa

Technická 15
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60723530
DIČ:  CZ60723530
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

SGI je lídrem v oblasti technických výpočtů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 122 960
Telefon: +420 541 191 919
Fax: +420 541 191 915
E-mail: cz-info@sgi.com
WWW: www.sgi.cz

Kontaktní osoba

ing. Michal Klimeš - Jednatel

Další firmy v oboru

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.