• Detail firmy

MICOS spol. s r. o.

Základní popis

Hlavní produktové portfolio společnosti MICOS divize Telcom tvoří rozváděče pro metalické a optické telekomunikační sítě, datové skříně pro kolokační centra a datové sítě.

Adresa

Vápenice 2970/17
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00533394
DIČ:  CZ00533394

Výrobky, činnosti

Telekomunikační zařízení a sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 330 155
Telefon: +420 582 307 111
Fax: +420 582 331 919
E-mail: micos@micos.cz
WWW: www.micos.cz

Kontaktní osoba

Radek Černohouz

Mobil: +420 604 222 603
E-mail: radek.cernohouz@micos.cz

ing. Vladimír Vitásek - Jednatel

ing. Aleš Hilčer - Jednatel

Pavel Rak - Jednatel

Ing. Svatoslav Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

SATEC Ciesielski, Golan Spółka Jawna

Naše společnost nabízí kabelů a vodičů pro satelitu, kabelu, tradiční a průmyslové, rádiové komunikace, počítačové sítě, průmyslové, obrany, a telekomunikací a elektřiny (CATV, SMATV, HFC, satelitní TV, CCTV, zabezpečení a monitoring, rádiového spojení, WLAN, CB, GSM, počítačových sítí, datové komunikace, elektronika, audio / video, moderní stavební pomůcky, atd.)