• Detail firmy

HOTEL TEREZKA

Základní popis

Levné ubytování v centru Břeclavi. K dispozici je restaurace, dva bary, kavárna, internet. kavárna, salónek, zahradní restaurace, směnárna, casino, uzavřené parkoviště v areálu, catering, cykloturistika. Zajištění vinného sklepu, degustací

Adresa

Jana Palacha 22
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70292035
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Firemní akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 327 327
Mobil: +420 603 766 955
Fax: +420 519 327 327
E-mail: hotel@hotelterezka.cz
WWW: www.hotelterezka.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Baránek - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.