• Detail firmy

HYDROGEOLOGIE PARDUBICE s. r. o.

Základní popis

Provádíme hydrogeologické průzkumy pro zakládání a posudky pro zasakování vod, projekty, stavby a čištění studní, průzkumy znečištění a měření radonu.

Adresa

Jana Palacha 324
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25263919
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Hydrogeologický průzkum

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 303 515
Mobil: +420 602 113 205
Fax: +420 466 330 069
E-mail: firma@hydrogeologie.cz
WWW: www.hydrogeologie.cz
Další firmy v oboru

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.