• Detail firmy

Petr Štěpáník

Základní popis

Široký sortiment zakrývacích plachet, vagónových plachet, autoplachet, stínících sítí na ploty a tenisové kurty a reflexních vest pro řidiče.

Adresa

Svornosti 490
768 72 Chvalčov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46999396
DIČ:  CZ440103414
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Autoplachty

- zakrývací pro osobní automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 381 210
Mobil: +420 603 260 719
Fax: +420 573 381 210
E-mail: info@peplachty.cz
WWW: www.peplachty.cz

Kontaktní osoba

Petr Štěpáník

Stanislav Jakubec

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

FRECOS spol. s r.o.

Nabízíme zušlechťování textilních a jiných materiálů. Různé technologie pro zajištění specifických vlastností produktů. Technologie se aplikují před jejich následným zpracováním v průmyslu gumárenském, stavebním, obuvnickém, galanterním, reklamním, oděvním, atd. Zajišťujeme technologie zátěrové, impregnační a laminaci materiálu. Neváhejte se na nás obrátit.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.