• Detail firmy

PROTOM s. r. o.

Základní popis

Realizace pozemních a vodohospodářských staveb, rekonstrukcí budov, Velkoobchodní prodej hnědého a černého uhlí, briket, hranolů a koksu.

Adresa

Písecká 290
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43841252
DIČ:  CZ43841252
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 313 920
Fax: +420 383 313 933
E-mail: protom@protom.cz
WWW: protom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Joza - Jednatel

Miroslav Procházka - Jednatel

Josef Horňák - Jednatel

Karel Kříž - Jednatel

Další firmy v oboru

J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Zajišťujeme stavební činnost na Třeboňsku a vlastníme prodejnu stavebních materiálů. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby budov.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.