• Detail firmy

HELP SERVICE - REMOTE SENSING s.r.o.

Základní popis

Automatizované zpracování dat Koupě zboží za účelem prodeje a jeho prodej, obchodní činnost Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software

Adresa

Vnoučkova 614
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48582611
DIČ:  CZ48582611

Výrobky, činnosti

Konzultace a poradenství pro počítačová střediska

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 724 620
Fax: +420 317 724 651
E-mail: bnhelp@bnhelp.cz
WWW: www.bnhelp.cz

Kontaktní osoba

ing. Stanislav Holý - Jednatel

Alena Vránová - Jednatel

Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.