• Detail firmy

INUS Příbram, s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní a speciální úklidové služby, úklid vnitřních, venkovních ploch, údržba chodníků a zeleně. Dodáváme spotřební a úklidový materiál včetně vybavení (dávkovače, zásobníky, papírový hygienický program). Údržba, ostraha objektů.ISO NBU.

Adresa

Náměstí 17. listopadu 65
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61652962

Výrobky, činnosti

Správa budov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 628 055
E-mail: inusuklid@volny.cz
WWW: www.inus.cz

Kontaktní osoba

Ivan Neckář - Majitel

Mobil: +420 724 088 115

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.