• Detail firmy

UNI APFEL s.r.o.

Základní popis

Provádíme instalatérské práce, montáž rozvodů vody, topení, odpadů v domech a bytech, rekonstrukcí koupelen, včetně dodávky materiálu. Realizace plyno

Adresa

Palackého 388
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25373901
DIČ:  403-25373901
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

Plynofikace objektů

rozvody i v mědi a plastu i klasické

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 413 289
Mobil: +420 603 255 672
E-mail: info@uniapfel.cz
WWW: www.uniapfel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.