• Detail firmy

webProgress, s.r.o.

Základní popis

Vytváříme webové stránky a internetové obchody na vlastním CMS. Optimalizujeme stránky pro vyhledávače a vytváříme PPC kampaně. Zajišťujeme také porad

Adresa

U vodárny 2965/2
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26282143
DIČ:  CZ26282143

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 215 203
Fax: +420 542 215 203
E-mail: info@webprogress.cz
WWW: www.webprogress.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastiml Sapák - Jednatel

Ing. Richard Machát - Jednatel

Další firmy v oboru

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.