• Detail firmy

webProgress, s.r.o.

Základní popis

Vytváříme webové stránky a internetové obchody na vlastním CMS. Optimalizujeme stránky pro vyhledávače a vytváříme PPC kampaně. Zajišťujeme také porad

Adresa

U vodárny 2965/2
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26282143
DIČ:  CZ26282143

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 215 203
Fax: +420 542 215 203
E-mail: info@webprogress.cz
WWW: www.webprogress.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastiml Sapák - Jednatel

Ing. Richard Machát - Jednatel

Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).