• Detail firmy

Irida s.r.o.

Základní popis

Hotel leží jen 200 m od centra města Plzně. Nabízí komfortní hotelové ubytování v Plzni ve 20ti certifikovaných pokojích. Stylová restaurace, salonek, letní terasa. Wellness centrum - sauna, parní box, vířivka a masáže. Nově otevřená vinárna.

Adresa

Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26359332

Kontaktní údaje

Mobil: 724 583 465
Fax: 373 729 616
E-mail: hotel@irida.cz
E-mail: obchod@irida.cz
WWW: www.irida.cz
WWW: www.irida.cz/hotel-plzen

Kontaktní osoba

Dagmar Vítovcová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.