• Detail firmy

DIGITECH ČR, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme dopravní software, řízení a optimalizace dopravy. Plánování a optimalizace tras, GPS sledování, navigace, optimalizace dep.

Adresa

Durychova 101/66
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25784021
DIČ:  CZ25784021

Výrobky, činnosti

Nabízíme dopravní software, řízení a optimalizace

Nabízíme dopravní software, řízení a optimalizace dopravy. Plánování a optimalizace tras, GPS sledování, navigace, optimalizace dep.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 470 912
Fax: +420 244 470 913
E-mail: info@digitech.cz
WWW: www.digitech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavlína Zemanová - Jednatel

Mobil: +420 606 692 107
E-mail: zemanova@digitech.cz
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.