• Detail firmy

GAMELLA, s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá prováděním stavebních prací (fasády, střechy, stříkané omítky a lité podlahy) a proj. činností. Dále nabízíme komplexní realitní služby - prodej, pronájem, developerské projekty a správu nemovitostí.

Adresa

Zborovská 18/37
301 00 Plzeň 2 - Doudlevce

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26368072
DIČ:  CZ26368072
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hrubé stavby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 418 827
Mobil: +420 731 168 467
E-mail: jan.tyml@seznam.cz
WWW: www.gamella.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Tyml - Jednatel

Mobil: +420 775 218 025
E-mail: jan.tyml@seznam.cz
Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.