• Detail firmy

CALYX, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka externí správy informačních technologií, správy sítí a outsourcingu IT. Zajištění připojení k internetu, zálohování a archivace dat.

Adresa

Maříkova 2089/3
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25561014
DIČ:  CZ25561014
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Správa počítačových sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 226 158
Telefon: +420 541 226 157
Fax: +420 541 226 158
E-mail: info@calyx.cz
WWW: www.calyx.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Pasch - Jednatel

Ing. Jiří Zajíc - Jednatel

Další firmy v oboru

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.