• Detail firmy

PhoPhoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Základní popis

Výhradní prodejce stavebních strojů, energetických systémů a zařízení Caterpillar, manipulační techniky Hyster, zemědělských strojů Challenger, hutnicí techniky Weber MT, třídicích a drticích strojů MFL. Nabídku doplňuje půjčovna stavebních strojů.

Adresa

Lipová 72
251 01 Modletice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18627226

Výrobky, činnosti

Stavební stroje

Výhradní prodejce stavebních strojů, energetických systémů a zařízení Caterpillar, manipulační techniky Hyster, zemědělských strojů Challenger atd.

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Chládek - Jednatel

Telefon: +420 266 015 111
Telefon: +420 266 015 470
E-mail: info@p-z.cz
WWW: www.p-z.cz

Ing. František Nový - Prokurista

Miroslav Matuszek - Prokurista

Ing. Zdeněk Řešátko, CSc. - Prokurista

Pobočky

Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.
Lipová 72
251 70 Čestlice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.