• Detail firmy

HOTEL JANA a. s.

Základní popis

Nabízíme ubytování v 88 dvoulůžkových pokojích, 4 apartmánech a 1 prezidentském apartmá. Pokoje jsou plně vybaveny. Nabízíme fitness centra, sauny, squashe a bowlingové dráhy.

Adresa

Koliby 2
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45192868
DIČ:  CZ45192863
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 204 466
Fax: +420 581 204 636
E-mail: hotel@hotel-jana.cz
WWW: www.hotel-jana.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Čada - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.