• Detail firmy

BONA SERVA s. r. o.

Základní popis

Pronájem komerčních prostor - kanceláří a skladových prostor. Hotel se nachází v klidné rezidenční zóně nedaleko centra Prahy s výbornou dopravní dostupností. K dispozici je sedm dvoulůžkových pokojů a jeden třílůžkový apartmán.

Adresa

Koněvova 54
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47124784
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Turistické ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 716 691
Fax: +420 222 714 630
WWW: www.bona-serva.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Ladislav Kucharský - Jednatel

Mobil: +420 736 504 774

Marian Šťastný - Obchodní ředitel

Mobil: +420 776 034 889

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.