• Detail firmy

BIOTECON s. r. o.

Adresa

Tyršova 8
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46968245

Výrobky, činnosti

Diagnostické výrobky pro mikrobiologii a mykologii

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 219 438
Telefon: +420 516 474 370
Mobil: +420 731 169 011
E-mail: biotecon@biotecon.cz
WWW: www.biotecon.cz

Kontaktní osoba

Ivan Rybák - Jednatel

Ing. Jitka Houšková - Majitel

Další firmy v oboru

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.