• Detail firmy

Jakub Musil

Základní popis

Nabízíme IT servis, webdesign, kamerové systémy, programování, prodej IT, konzultace v oblasti provozu IT, integrace aplikací a obnova dat, zálohování, pravidelný servis, správa sítě. Dále se zabýváme poradenstvím a kompletním servisem notebooků.

Adresa

V Ráji 917 (2.patro)
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73867705

Výrobky, činnosti

Poradenství a kompletní servis notebooků.

Nabízíme IT servis, webdesign, kamerové systémy, programování, prodej IT, konzultace v oblasti provozu IT, integrace aplikací a obnova dat, zálohování

Kontaktní údaje

E-mail: info@nova-com.cz

Kontaktní osoba

Jakub Musil - Jednatel

Telefon: 461 100 334
Mobil: 777 217 702
Mobil: 777 925 989
E-mail: info@nova-com.cz
WWW: www.eshop.novacom.cz
Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

TRITAURUS HB spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky. Působíme v regionu Havlíčkův Brod.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.