• Detail firmy

Jakub Musil

Základní popis

Nabízíme IT servis, webdesign, kamerové systémy, programování, prodej IT, konzultace v oblasti provozu IT, integrace aplikací a obnova dat, zálohování, pravidelný servis, správa sítě. Dále se zabýváme poradenstvím a kompletním servisem notebooků.

Adresa

V Ráji 917 (2.patro)
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73867705

Výrobky, činnosti

Poradenství a kompletní servis notebooků.

Nabízíme IT servis, webdesign, kamerové systémy, programování, prodej IT, konzultace v oblasti provozu IT, integrace aplikací a obnova dat, zálohování

Kontaktní údaje

E-mail: info@nova-com.cz

Kontaktní osoba

Jakub Musil - Jednatel

Telefon: 461 100 334
Mobil: 777 217 702
Mobil: 777 925 989
E-mail: info@nova-com.cz
WWW: www.eshop.novacom.cz
Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.