• Detail firmy

Ilja Urbánek

Základní popis

Prodej hasicích přístrojů, požárních čidel, hydrantů, hadic, skříní a dalšího požárního materiálu. Zajistíme požární ochranu firem.

Adresa

Poříčská 186
373 82 Boršov nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60835265
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  8000000

Výrobky, činnosti

Požárnické vybavení

- prodej, servis, kontrola

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 409 036
E-mail: hasic-servis_cb@telecom.cz
WWW: www.hasic-servis.com

Kontaktní osoba

Ilja Urbánek - Majitel

Mobil: +420 608 409 036
Další firmy v oboru

Pavel Moc - Bezpečák BOZP + PO

Poskytuji kompletní služby v oblasti PO a BOZP. Zajišťuji zpracování potřebné dokumentace dle zákona 133/85, preventivní prohlídky, školení, osvědčení (kulatá razítka) apod. Součástí služeb je posouzení požárního nebezpečí, požární řády, poplachové směrnice, evakuační plány a poradenství.

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.