• Detail firmy

Okno-Stav - Tomáš Novák

Základní popis

Stavebnictví plastová okna a dveře, rekonstrukce domů a bytů, zateplování a opravy fasád, stavba plotů, obklady a dlažby

Adresa

J.Misky, 72/13
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  23469768
DIČ:  CZ7606145272
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  1500000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

plastová okna a dveře, rekonstrukce domů a bytů, zateplování a opravy fasád, stavba plotů, obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Telefon: 739 015 573
E-mail: okno.stav@seznam.cz
WWW: oknostav.org

Kontaktní osoba

Tomáš Novák - Majitel

Mobil: 734 377 880
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.