• Detail firmy

A. W. A. L. s.r.o.

Základní popis

Izolace, stavební fyzika. Expertní kancelář poskytující komplexní služby v oblasti akustika, tepelná technika, denní osvětlení a oslunění, vyhotovujíc

Adresa

Eliášova 20
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64944603
DIČ:  006-64944603

Výrobky, činnosti

Expertízy a znalecké posudky

izolace, staveb. fyzika, denní osvětlení, oslunění, akustika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 317 681
Telefon: +420 224 320 078
E-mail: info@awal.cz
WWW: www.awal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Červenka - Jednatel

Ing. Marcel Pelech - Jednatel

Mobil: +420 737 215 510
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

PDE s. r. o.

Naše činnost zahrnuje správu objektů a kompletní energetický management pro kontrolu a snížení nákladů. Služby poskytujeme v oblastech energetického poradenství a engineeringu, vyhotovujeme průkazy energetické náročnosti budovy, nabízíme dotace a program Nová zelená úsporám, kontrolujeme kotle a klimatizace, optimalizujeme náklady, zajišťujeme měření termokamerou, zpracováváme energetické audity.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.