• Detail firmy

A. W. A. L. s.r.o.

Základní popis

Izolace, stavební fyzika. Expertní kancelář poskytující komplexní služby v oblasti akustika, tepelná technika, denní osvětlení a oslunění, vyhotovujíc

Adresa

Eliášova 20
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64944603
DIČ:  006-64944603

Výrobky, činnosti

Expertízy a znalecké posudky

izolace, staveb. fyzika, denní osvětlení, oslunění, akustika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 320 078
Telefon: +420 224 317 681
E-mail: info@awal.cz
WWW: www.awal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Červenka - Jednatel

Ing. Marcel Pelech - Jednatel

Mobil: +420 737 215 510
Další firmy v oboru

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.