• Detail firmy

ALPHA GROUP CZ spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a montáž dřevěných, korkových a laminátových podlah. Pokládka a renovace parket. Provádění rekonstrukcí bytových jader.

Adresa

Petra Bezruče 905/2
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25341723
DIČ:  CZ25341723
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Zprostředkovatelská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 434 370
Fax: +420 546 434 370
E-mail: ochod@alphagroup.cz
E-mail: alphagroup@volny.cz
WWW: www.alphagroup.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Vorel - Jednatel

Mobil: +420 603 833 560

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.