• Detail firmy

Petr Mařinec - MKM - PRAHA

Základní popis

Provádíme montáže a servis v oboru topení, voda, plyn, elektro, stavební práce. Prodej a montáž kotlů, WAW, karem, sporáků, bojlerů. Junkers, Immergas, Mora, Karma, Ariston, Viessmann. Rekonstrukce rozvodů ZP pro byty, RD, činžovní domy, revize.

Adresa

Vrátkovská 2063/14
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18670920
DIČ:  CZ5507300381

Výrobky, činnosti

Revize elektroinstalací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 710 031
E-mail: mkm.praha@tiscali.cz
WWW: www.mkm-praha.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

SEVEJERA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní stavební práce a stavby na klíč. Provádíme rekonstrukce na klíč, realizace půdních vestaveb a rekonstrukce půdních prostor kompletně dle Vašich požadavků. Zabezpečujeme zednické, obkladačské a pokrývačské práce, zateplení střešních krytin a také fasád. Poskytujeme služby zakázkového klempířství. Pro více informací nás kontaktujte.