• Detail firmy

Advex Instruments, s.r.o.

Základní popis

Vývoj, výroba a prodej měřicích zařízení pro diagnostiku pevných materiálů. Poskytování specializovaného softwarového vybavení.

Adresa

Hraničky 252/43 (přízemí)
625 00 Brno - Bohunice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27722031

Výrobky, činnosti

Diagnostika

Kontaktní údaje

Mobil: 777 625 442
Mobil: 721 911 685
E-mail: info@advex-instruments.cz
WWW: www.advex-instruments.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Sťahel, Ph.D. - Jednatel

Mgr. Zdeněk Navrátil, Ph.D. - Jednatel

RNDr. Vilma Buršíková, Ph.D. - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.