• Detail firmy

ARV ZÁBAVNÍ TECHNIKA

Základní popis

Nabízíme stolní fotbálky, šipky, kulečníky, hrací automaty, Silverball, PhotoPlay, jukeboxy, silové automaty Boxer. Prodej, pronájem, servis, bazar, potahování kulečníků. Provádíme kompletní vybavení heren.

Adresa

Pod Strání 1661
266 01 Beroun - Město

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12534692

Výrobky, činnosti

Juke-box

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 341 262
E-mail: arv@arv.cz
WWW: www.arv.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Vilhelm - Majitel

Další firmy v oboru

Grenela Trade s.r.o.

Zabýváme se pronájmem, prodejem a servisem elektronických šipkových automatů. V naší nabídce naleznete šipkové automaty zn. Cyberdine, Vofotronix Darts, Novomatic a další zboží, které se šipkami souvisí. Jsme členem Unie šipkových organizací. Na našich automatech se hraje liga v Praze, ve Středočeském a Plzeňském kraji.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Bo - Ma Trading Int. s.r.o.

Specializujeme se na dovoz a distribuci bytového a dárkového zboží. Nabízíme bytový textil, kuchyňský textil, koupelnový textil, koberečky, přehozy na postel, sedací vaky, polštáře, rohožky, plyšové hračky a mnoho dalšího.