• Detail firmy

AZ architektura - Ing. arch. Šárka Daňková

Základní popis

Vypracování projektové dokumentace od studie po realizační projekt, stavební povolení, inženýring, autorský i stavební dozor. Návrhy bytových a rodinných domů, půdní vestavby a rekonstrukce. Návrhy a realizace privátních i komerčních interiérů.

Adresa

Na Rybníčku 1329/5
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26074940

Výrobky, činnosti

Návrhy

Návrhy bytových a rodinných domů, půdní vestavby a rekonstrukce. Návrhy a realizace privátních i komerčních interiérů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 711 501
Mobil: +420 777 821 043
E-mail: architektura@azbydleni.cz
WWW: www.azarchitektura.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Šárka Daňková - Jednatel

Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.