• Detail firmy

Krofian CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Vyvíjíme a vyrábíme jednoúčelové stroje, dopravní systémy, dopravníky a manipulátory. Realizujeme dodávky v oboru průmyslové automatizace.

Adresa

Dobranov 78
471 21 Dobranov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25486390

Výrobky, činnosti

Dopravní technika

Kontaktní údaje

Telefon: 487 882 288
Fax: +420 487 882 203
E-mail: obchod@krofian.cz
WWW: www.krofian.cz

Kontaktní osoba

Jakub Krofián - Majitel

. Hlavatý - Obchodní ředitel

Mobil: 602 494 417
Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.