• Detail firmy

I N T E X , výrobní textilní družstvo

Základní popis

Vyrábíme bavlněné ručníky (keprové ručníky a vaflové ručníky) a utěrky ze 100% bavlny. Bavlněné ručníky a utěrky barevně tkané. Prodáváme produkty vlastní výroby pro velkoobchody, prodejny, firmy, zdravotnictví, restaurace, kadeřnictví atd.

Adresa

Třtěnice 51
507 04 Třtěnice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15055744

Výrobky, činnosti

Výroba ručníků

- pracovní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 555 486
E-mail: info@intex-vtd.cz
WWW: www.intex-vtd.cz

Kontaktní osoba

Milan Novák - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

Blažena Dvořáková

Zabýváme se výrobou a prodejem vlněných a péřových přikrývek na zakázku. Dále vyrábíme závěsy, přehozy, polštářky a jiné textilní doplňky do interiéru. Péřové přikrývky šijeme z vlastního peří i z peří dodaného zákazníkem.

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.