• Detail firmy

CNC SOUFREZ s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá obráběním na CNC soustruzích a frézách. Snažíme si udržet vysokou kvalitu výroby a současně nabídnout rozumný realizační termín, maximálně přizpůsobený potřebě zákazníka.

Adresa

Nádražní 689
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27808203

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění na CNC strojích

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 307 291
Mobil: +420 602 310 656
E-mail: cnc.soufrez@soufrez.cz
E-mail: ales.zelinka@seznam.cz
WWW: www.cncsoufrez.cz

Kontaktní osoba

Aleš Zelinka - Jednatel

Mobil: +420 602 310 656
Další firmy v oboru

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.